Tetování

Tetování se provádí tetovacím strojkem, který jehlami aplikuje pigment pod kůži. Samotné tetování je prováděno pod přísnými hygienickými standardy. Používané jehly jsou vždy sterilní, jednotlivě balené a na jedno použití. Používáme pouze nejkvalitnější tetovací barvy značky Ethernal Ink a Silverback Ink, barvy jsou sterilní a atestovány pro použití v EU a ČR. Ostatní používané materiály jsou vždy na jedno použití.

Tetujeme pouze osoby starší 18ti let. Tetování provedeme nezletilé osobě pouze v případě, že se na domluvený termín dostaví se svým zákonným zástupcem, který nám přímo ve studiu podepíše písemný souhlas.
Budete-li se chtít u nás objednat, přijďte k nám do studia na konzultaci. Konzultace je samozřejmě zdarma a nemusíte se na ní objednat, můžete přijít kdykoli v našich otevíracích hodinách. Zde Vám pomůžeme s výběrem motivu, či Vám vytvoříme motiv přímo na míru. Důležité je přijít již s nějakou představou nebo ideálně s co největším množstvím obrázků, které se Vaší představě co nejvíce blíží. Na základě návrhu určíme maximální cenu tetování, dobu potřebnou na jeho zhotovení a můžeme Vás objednat na termín, který Vám nejlépe vyhovuje. Na objednání termínu je potřeba složit zálohu 1000Kč, která se poté odečte od konečné ceny tetování. Poté stačí jen přijít na smluvený termín a tetování provedeme přesně podle Vašich představ. Pokud se na tetování nedostavíte nebo se neomluvíte minimálně 72 hodin předem záloha propadá.

Ceny tetování

Minimální cena tetování je 1000Kč. Cena záleží na složitosti, velikosti a barevnosti tetovaného obrázku. U větších tetování na několik sezení se platí za každé sezení zvlášť, nikoliv najednou celé tetování. V tomto případě se cena tetování počítá na hodiny práce. Za hodinu tetování si počítáme 1500Kč.
Pokud nás budete chtít kontaktovat s dotazem na cenu tetování, napište nám e-mail na adresu info@studiopanter.cz V příloze nám pošlete obrázek, který by jste chtěli vytetovat a jeho velikost v cm a nezapomeňte uvést jestli chcete tetování barevné nebo černobílé. Na základě těchto informací jsme schopni odhadnout předpokládanou maximální cenu tetování. Samozřejmě nejvíce preferujeme osobní návštěvu.

Dárkový poukaz

Obdarujte své blízké a přátele originálním dárkem, který nezestárne. Vystavujeme dárkové poukazy v hodnotě, jakou si zvolíte. Poukaz platí na veškeré služby a zboží nabízené ve Studiu Panter. Vystavíme Vám ho přímo ve studiu.