Tetovací studio Panter

Tetovací studio Panter bylo založeno v roce 2005 po mnohaletých zkušenostech ze zahraničních studií. Proto víme, že nejdůležitější je individuální přístup k zákazníkovi.

Zabýváme se především novým tetováním, ať již barevným či černobílým, tak i předělávkami starších tetování. Návrhy tetování rádi zhotovíme podle Vašich představ, nebo si u nás můžete vybrat z množství návrhů již hotových. Samozřejmostí je přinést si i návrhy vlastní. Rádi Vám s výběrem tetování pomůžeme a poradíme k Vaší maximální spokojenosti.
Ve studiu je stálá recepce, takže neváhejte a bez obav se na nás obraťte s jakýmkoli dotazem či přáním. Jsme tu od toho, abychom Vám na základě profesionálního, ale přesto přátelského přístupu pomohli.
Samozřejmostí je ve Studiu Panter 100% sterilita veškerých používaných materiálů, většina z nich je pouze na jedno použití. Všechny materiály jsou atestovány státním zdravotním ústavem k použití v EU a ČR. Studio je pod stálým dohledem hygienické stanice Prahy 4.
Novinky
1.4.2017
Přivítejte novou posilu krásku Žofii
Do Našeho týmu přibyla talentovaná tatérka Žofka, její práce můžete shlédnout v galerii. Termíny můžete taktéž objednávat na email, nebo zavolejte, stavte se na studio. Budeme se těšit ! :)
19.-20.-21.5.2017
Tattoo Convention Prague
Jako každý rok nebudeme chybět na pražském tetovacím festivalu, po celý víkend Nás můžete navštívit právě zde a třeba si něco nechat vytetovat ! Rádi Vás uvidíme :)
6.-7.5.2017
Tattoo Expo Nurnberg 2017
Studio Panter se zúčastní tetovací konvence v zahraničí, v Německu, tak Nám držte palce, třeba přivezeme nějaké ocenění ! :)